egory.pl
Karpacz - www.egory.pl Karpacz - www.egory.pl Szklarska Poręba - www.egory.pl Szklarska Poręba - www.egory.pl www.egory.pl Krynica - www.egory.pl Krynica - www.egory.pl Szczawnica - www.egory.pl Szczawnica - www.egory.pl Rabka - www.egory.pl Rabka - www.egory.pl Szczyrk - www.egory.pl Szczyrk - www.egory.pl Ustroń - www.egory.pl Ustroń - www.egory.pl Wisła - www.egory.pl Wisła - www.egory.pl Zakopane- www.egory.pl Zakopane - www.egory.pl

Dziś jest


Willa Carlton
Nazwa obiektu : Willa Carlton
Adres : Zakopane, Grunwaldzka 11
Telefony : Tel: (18) 20 144 15 lub 606 908 108, Fax: (18) 20 174 43
E-mail : carlton@carlton.pl
Strona WWW : http://www.carlton.pl
Czas otwarcia : całoroczny
Liczba miejsc :
Cena osoba/dzień : Od do

Opis obiektu

Willa "Carlton" jest pięknym przykładem modernizmu w architekturze polskiego XX - lecia, przed II wojną światową był jednym z najelegantszych willi w Zakopanem. Wnętrza urzekają urodą minionych lat, przytulnością i rodzinna atmosferą.

Oferujemy 21 pokoi jedno, dwu i czteroosobowych (typ studio) oraz jeden apartament. W każdym pokoju znajduje się telewizor, telefon i łazienka z kabiną prysznicową. Na terenie willi i w pokojach dostępny jest bezprzewodowy internet (WIFI). Do dyspozycji gości jest jadalnia na 70 osób, dwa salony o niepowtarzalnej atmosferze, duży ogród z miejscem na ognisko a także bezpłatny parking.

Bliskość najpopularniejszej w Zakopanem ulicy Krupówki (3 min) tętniącej życiem do późnych godzin nocnych, a także fakt, że kilka kroków (7 min) od naszego pensjonatu zaczynają się górskie szlaki turystyczne: Droga do Białego, Droga do doliny Strążyskiej, Droga pod Reglami decydujące o tym, że "Carlton" jest jednym z najlepiej zlokalizowanych obiektów noclegowych. Oferujemy pobyty indywidualne, rodzinne, integracyjne i zbiorowe. Pieski i inni milusińscy mile widziani (nie pobieramy dodatkowych opłat za ich pobyt).

To idealne miejsce na wypoczynek z rodziną, przyjaciółmi czy pracownikami.

Ceny w obiekcie
Od do
GaleriaChcesz uzyskać zniżki na noclegi, do pubów, do restauracji, na imprezy?
Dowiedz się więcej - zapisz się do naszego biuletynu!
Sprawdź pogodę w polskich górach - Sudety? Pieniny? Tatry? Beskidy? Kliknij!

Wiatr: km/h
Chciał(a)byś się dowiedzieć "gdzie-co" jest? Nie możesz gdzieś trafić? Skorzystaj z interaktywnej mapy na naszych stronach.