egory.pl
Karpacz - www.egory.pl Karpacz - www.egory.pl Szklarska Poręba - www.egory.pl Szklarska Poręba - www.egory.pl www.egory.pl Krynica - www.egory.pl Krynica - www.egory.pl Szczawnica - www.egory.pl Szczawnica - www.egory.pl Rabka - www.egory.pl Rabka - www.egory.pl Szczyrk - www.egory.pl Szczyrk - www.egory.pl Ustroń - www.egory.pl Ustroń - www.egory.pl Wisła - www.egory.pl Wisła - www.egory.pl Zakopane- www.egory.pl Zakopane - www.egory.pl

Dziś jest


Szczyrk , Myśliwska 13
Tel.: 033 817 94 77
E-mail: restauracja@greenpub.szczyrk.pl

Restauracja GREENPUB znana jest od wielu lat ze znakomitej kuchni meksykańskiej, włoskiej, greckiej i polskiej.
W stylowych wnętrzach lokalu nasi goście mogą zjeść typowe dla regionu potrawy.
Fachowa, miła i szybka obsługa, pozwoli Ci się zrelaksować i oddać przyjemnościom stołu.
Dyskretna muzyka zapewni udane spotkania towarzyskie oraz biznesowe.
Dwie duże oddzielne sale pomieszą około 50 osób.

więcej: pełna prezentacja

Szczyrk, Beskidzka 19
Tel.:
E-mail:

Oryginalny PUB  "Piwnica Pod 19" jest połączony z Klubem Kibica. W środku czeka na was piękny drewniany bar podświetlony na zielono napisami znanego piwa :) Jak to w dobry barze mamy do wyboru masę przeróżnych alkoholi, od kolorowych, przez drinki na ulubionym przez nas piwie skończywszy by porozmawiać, pośmiać się i napić czegoś dobrego.

Dużym plusem tego miejsca jest kamerlany klimat, który sprawia, że można razem ze swoją paczką czuć się jak u siebie. W ciągu dnia na sporym ekranie wyświetlane są filmy, oczywiście punktem obowiązkowym "Pod 19" są wszystkie relacje z imprez sportowych.

Zobacz opinie internautów na forum

więcej: pełna prezentacja

Szczyrk, Myśliwska 8
Tel.: (33) 817-85-58
E-mail:
więcej: pełna prezentacja

Szczyrk, Myśliwska 30
Tel.:
E-mail:

Dyskoteka znajduje się w samym centrum Szczyrku. Jest to jedna z najlepszych imprezowni w mieście. Znamy dobrze to miejsce, ponieważ jeździmy do Szczyrku od lat. W barze macie szeroki wybór trunków alkoholowych, a na parkiecie "zawsze jest gorąco".

Imprezy w "Jamie", to dla nas niezapomniane chwile. Ale wracam do samego lokalu. Miejsce ładnie urządzone w klubowym stylu. Muzyczka zawsze na czasie . Klubowe rytmy królują, kiedyś nawet były dedykacje :)
 
Zobacz opinie internautów na forum

więcej: pełna prezentacja


zobacz także:


Chcesz uzyskać zniżki na noclegi, do pubów, do restauracji, na imprezy?
Dowiedz się więcej - zapisz się do naszego biuletynu!
Sprawdź pogodę w polskich górach - Sudety? Pieniny? Tatry? Beskidy? Kliknij!

Wiatr: km/h
Chciał(a)byś się dowiedzieć "gdzie-co" jest? Nie możesz gdzieś trafić? Skorzystaj z interaktywnej mapy na naszych stronach.