egory.pl
Karpacz - www.egory.pl Karpacz - www.egory.pl Szklarska Poręba - www.egory.pl Szklarska Poręba - www.egory.pl www.egory.pl Krynica - www.egory.pl Krynica - www.egory.pl Szczawnica - www.egory.pl Szczawnica - www.egory.pl Rabka - www.egory.pl Rabka - www.egory.pl Szczyrk - www.egory.pl Szczyrk - www.egory.pl Ustroń - www.egory.pl Ustroń - www.egory.pl Wisła - www.egory.pl Wisła - www.egory.pl Zakopane- www.egory.pl Zakopane - www.egory.pl

Dziś jest

473 km od Warszawy, 268 km od Poznania, 385 km od Warszawy


Ośrodek Wczasowo-Szkoleniowy Wang
Nazwa obiektu : Ośrodek Wczasowo-Szkoleniowy Wang
Adres : Karpacz, Na Śnieżkę 8
Telefony : Tel: (0 75) 761 92 71, Fax: (0 75) 761 92 71
E-mail : hotel@wang.com.pl
Strona WWW : http://www.wang.com.pl
Czas otwarcia : całoroczny
Liczba miejsc :
Cena osoba/dzień : Od do

Opis obiektu

Ośrodek Wczasowo-Szkoleniowy Wang (dawna "Legniczanka") jest najwyżej położonym ośrodkiem w Karpaczu (875 m n.p.m.) na skraju Karkonoskiego Parku Narodowego. Otoczony jest z jednej strony lasem z drugiej uroczym widokiem na góry oraz Kotlinę Jeleniogórską.

Pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe (wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, częściowo z telewizorami i balkonami) oraz apartament.
Do wyciągu narciarskiego ok. 300 m. Znakomita kuchnia. Kawiarnia, drink bar, bilard, boisko do siatkówki, miejsce na ognisko.
Organizujemy wesela, bankiety, konferencje, zielone szkoły.

Sala konferencyjna na 130 osób, z pełnym wyposażeniem.Posiadamy duży parking, trzy garaże.
OWS WANG czynnny będzie od 29.04.2006 r.

Od maja zapraszamy do nowo otwartych pokoi gościnnych i apartamentów Śląskiej Akademii Ewangelickiej przy ul. Spokojnej 1.
Wszystkie pokoje z WC, prysznicem, TV, radio, internetem.

Nowy obiekt!

Pokoje gościnne przy świątyni Wang w Domu Parafialnym wyposażonych w prysznic i wc z dostępem do kuchni oraz apartament z TV.
Z pokoi widok na kościół Wang oraz Śnieżkę. Obok Domu Parafialnego parking. Stąd można organizować wycieczki w góry. Sąsiadujemy z Karkonoskim Parkiem Narodowym.
Zapewniamy gościom doskonałe warunki do wypoczynku: ciszę, niepowtarzalną i romantyczną atmosferę mieszkania przy świątyni Wang.
Prosimy jedynie o niepalenie papierosów w budynku oraz o przestrzeganie ciszy nocnej od godz. 22.30 do godz. 07.30. Zapraszamy przez cały rok!

POLECAMY nocleg w Domku "EDEN" położonym pod lasem na terenie Ośrodka Legniczanka - Wang przy ul. Spokojnej 1, z pięknym widokiem na kotlinę. Domek posiada 4 pokoje ze wspólną łazienką oraz 1 pokój z osobną łazienką.W Osrodku można skorzystać ze stołówki. Domek czynny od 29.04.2006 r.

Ceny w obiekcie
Od do
Galeria

zobacz także:


Chcesz uzyskać zniżki na noclegi, do pubów, do restauracji, na imprezy?
Dowiedz się więcej - zapisz się do naszego biuletynu!
Sprawdź pogodę w polskich górach - Sudety? Pieniny? Tatry? Beskidy? Kliknij!

Wiatr: km/h
Chciał(a)byś się dowiedzieć "gdzie-co" jest? Nie możesz gdzieś trafić? Skorzystaj z interaktywnej mapy na naszych stronach.